Pozycjonowanie strony wraz z rozwojem jej zawartości buduje mocny kanał napływu nowych klientów. To sposób na stałe pozyskiwanie zamówień lub zleceń. Warto podkreślić, że wyniki tej pracy utrzymują się latami.

 

Pozycjonowanie pozwala uzyskać jeden z najniższych kosztów pozyskania klienta, a w dodatku jego efekty są relatywnie trwałe i można by powiedzieć – automatyczne. Dojście do tej dogodnej sytuacji wymaga jednak niemałego wysiłku, co jest mocno uzależnione od konkurencji.

pozycjonowanie stron

Porozmawiaj z nami o możliwościach pozycjonowania Twojego biznesu – ocenimy jakich nakładów finansowych potrzebujesz i czy jest to usługa odpowiednia dla Ciebie.

Zależnie od biznesu, jaki prowadzisz, wyszukiwarka Google może być najważniejszym lub jednym z ważniejszych źródeł ruchu na stronie internetowej. Potencjał waha się pomiędzy 30, a 80% wszystkich odwiedzin witryny.

Zakres usług pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych jest kompleksowym zadaniem, dlatego oferujemy szereg usług, które pozwolą Twojej witrynie skutecznie konkurować w internecie

Audyt i Research

Na początku współpracy wykonujemy dogłębną analizę konkurencji oraz Twojej sytuacji w branży. Audyt obejmuje wiele aspektów związanych ze stroną i poprawia czynniki nie związane z SEO (Search Enginge Optimization).

Optymalizacja strony

Jeśli jest konieczna wykonujemy wszystkie priorytetowe zalecenia. W dalszym etapie możesz zlecić mniej ważne zmiany aby powalczyć o najbardziej soczyste owoce.

Strategia SEO

Praca bez strategii jest jak rozpoczęcie maratonu od sprintu. Dokładnie ustalamy z Tobą, o jakie cele będziemy walczyć na początku, w średnim okresie pracy i co będziemy mieli na uwadze długodystansowo. Na poziomie taktycznym dostosowujemy plan działania co miesiąc lub kwartał.

Rozbudowa serwisu

Rozwój strony jest konieczny. Buduje Twój autorytet eksperta w danej niszy tematycznej i realnie pozwala pozyskiwać coraz więcej zainteresowanych klientów. Praktycznie musisz napisać książkę, by Google chciał zaprezentować ją w swojej bibliotece.

Optymalizacja stron docelowych

Bogate narzędzia analityczne pozwalają nam zwiększać skuteczność istniejących podstron lub produktów, czy ofert w ramach witryny. To ona przekłada się na realny wzrost zarobków.

Monitorowanie efektów

Raportujemy Ci postępy prac. Wspólnie trzymamy rękę na pulsie aby korygować nasze działania. Każda strona internetowa jest organizmem żywym i nigdy nie będzie się zachowywać wzorcowo.

Budowanie odnośników i autorytetu

Ważnym elementem działań jest budowanie wysokiego autorytetu dzięki wsparciu innych stron. Najlepiej zbliżonych tematycznie do Twojej. Stale inwestujemy w odnośniki (linki zwrotne) aby zyskać zaufanie wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie lokalne

Jednym z działów pozycjonowania jest usługa lokalna, pozwalająca wyeksponować stacjonarne oddziały Twojej firmy. To bardzo ważny element biznesu o którym nie można zapomnieć.

Utrzymanie rankingów

Po okresie wzrostów przychodzi czas dbania o utrzymanie wyników. Jest to często koszt nieproporcjonalnie mniejszy do wypracowania pozycji, lecz nie należy o nim zapominać.

Dobra strategia pozycjonowania strony pozwala wypracować optymalne efekty względem nakładów finansowych

Od ponad 10 lat pozycjonujemy strony internetowe oraz sklepy na różnych platformach. W naszym portfolio znajdziesz liderów w swoich branżach. Nie zabrakło też miejsca dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw.

Pozycjonowanie stron to działanie ściśle określane przez otoczenie konkurencyjne. Im silniejsza konkurencja tym bardziej musimy się napocić.

Istotą dojścia do sukcesu jest dobry plan działania na najbliższy rok, z rozbiciem szczegółowym na kolejne miesiące. Dlatego nasza agencja SEO skupia się na konkretach – walczymy o wyznaczone cele, ściśle z Tobą konsultowane.

Wypełnij brief i otrzymaj ofertę z wyceną

PRZEJDŹ DO BRIEFU
kampanie reklamowe

Budujemy strony i sklepy internetowe doskonale przygotowane pod to by znaleźć je w wyszukiwarce i zadowolić potencjalnych użytkowników. Resztę robi za nas czas.

Na nieszczęście, dobre pozycjonowanie wymaga bardzo pieczołowitego i kompleksowego podejścia do witryny internetowej.
Nasz zespół łączy kompetencje różnych specjalistów aby osiągać pożądane efekty.

Every pixel, millisecond, byte, letter and user matters for SEO
Koray Tuğberk GÜBÜR

Jak przebiega współpraca

Zaczyna się niewinnie. Spotykamy się stacjonarnie lub online.

Omawiamy szanse i zagrożenia związane z pozycjonowaniem Twojego biznesu. Przy okazji omówimy też inne aspekty marketingu.

 

Opowiesz nam o dotychczas prowadzonych pracach, o konkurencji, o powodzeniach lub porażkach.

Po wstępnym researchu branży ustalamy jakie działania możemy zaproponować i ile powinniśmy inwestować w pozycjonowanie, aby było dla Ciebie skuteczne.

 

Następnie ustalamy budżet miesięczny na prace związane z pozycjonowaniem.

Już po podpisaniu umowy prowadzimy dokładny audyt SEO – zwykle w ramach pierwszego miesiąca prac. Możesz go wdrożyć wraz ze swoim zespołem lub zlecić to nam.

 

Jak już wspominaliśmy, skuteczne pozycjonowanie wymaga dobrego planowania, dlatego już na początku ustalamy cele i budujemy drogę osiągania ich.

Następnie co miesiąc lub co kwartał opracowujemy dokładne plany działania, aby spożytkować budżet na najbardziej potrzebne prace.

Cały proces pozwala nam nie tylko osiągnąć długodystansowy cel, ale też nie utknąć w gąszczu projektów bezwartościowych dla biznesu.

Nasza agencja marketingowa oferuje wiedzę i doświadczenie niezbędne do tego, aby Twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji i dotarła do właściwych odbiorców. Rozumiemy znaczenie posiadania dobrze pozycjonowanej strony internetowej i jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci narzędzia i strategie, których potrzebujesz.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zasobom możemy stworzyć spersonalizowany plan marketingowy, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele.

Poglądowe efekty naszej pracy

Kliknij aby powiększyć obrazki

efekty pozycjonowania strony sklepu internetowego
Pozycjonowanie sklepu internetowego od 2016 r.
Budowa strony internetowej i jej pozycjonowanie strony - firma usługowa
efekty pozycjonowania strony ecommerce Fine Marketing
praca nad sklepem internetowym z różnymi budżetami. Stała współpraca od 2016 r.
efekty pozycjonowania sklepu internetowego
Przebudowa sklepu internetowego i pozycjonowanie z różnymi budżetami

Więcej na temat pozycjonowania

Pozycjonowanie strony usługowej jest kluczem do osiągnięcia efektu na rynku lokalnym i regionalnym. Znacznie wspiera Branding.

Ponieważ coraz więcej firm korzysta z usług online, ważne jest, aby przynajmniej zrozumieć podstawy pozycjonowania strony internetowej. Im wyższy zaś jest poziom wiedzy w tym zakresie, tym więcej można zyskać w długim okresie działalności.

Od około 2018 pojawił się w Polsce trend na kompleksowe usługi pozycjonowania. Stanął on w opozycji do prostych i jednokierunkowych metod działania, nastawionych na szybką kasę dla firmy pozycjonującej.
Filozofia naszej pracy zawsze kłóciła się z drogą na skróty i na szczęście problem się sam rozwiązał.

Z czasem, wraz ze wzrostem konkurencyjności, kompleksowość wyparła proste modele działań, które nie są już skuteczne. Z tego powodu coraz więcej agencji SEO oferuje kompleksowe usługi. Gorzej, jeśli są jedynie podszyte pięknymi słowami, albo ilościowymi działaniami, a nie przemawia za nimi działanie.

Holistyczne podejście do SEO nie było dla nas trendem. To otoczenie, w którym pracowaliśmy od zawsze. Mieliśmy czas i środki na zadbanie o naszych Klientów. Dzięki analityce i wiedzy z różnych dziedzin marketingu mogliśmy polepszać ich strony internetowe w różnych aspektach.

Czy postawić na reklamy w sieci Google, czy może tylko w Social Mediach? Jak dokonać optymalnego wyboru? Oczywiście wszystko zależy od wysokości budżetu oraz celu reklamowego. Najogólniej mówiąc, reklamy w Social Mediach kategoryzuje się jako te kreujące popyt, a reklamy w wyszukiwarce Google jako te odpowiadające popytowi (pomijając display i Youtube). Najbardziej efektywne będzie połączenie działań i prowadzenie ich równolegle na obu platformach. Jednakże przy mniejszych budżetach najczęściej zaczynamy działania od kampanii w Social Mediach, a następnie omawiamy dodatkowe możliwości reklamowe płynące z dołączenia działań Google Ads.

Pozycjonowanie strony usługowej jest kluczem do osiągnięcia efektu na rynku lokalnym i regionalnym. Znacznie wspiera Branding.

Ponieważ coraz więcej firm korzysta z usług online, ważne jest, aby przynajmniej zrozumieć podstawy pozycjonowania strony internetowej. Im wyższy zaś jest poziom wiedzy w tym zakresie, tym więcej można zyskać w długim okresie działalności.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś/-aś się, jak wprowadzić swój biznes na lokalną mapę? Dzięki lokalnemu pozycjonowaniu na mapach Google oraz innych serwisów zapewnimy widoczność Twojej firmy dla potencjalnych klientów w okolicy. Może to być świetny sposób na dotarcie do potencjalnych klientów.

W ramach pozycjonowania lokalnego dbamy o wzrost widoczności Twojej wizytówki w jednej lub kilku miejscowościach. Jest to must have dla firm działających lokalnie.

Szukasz sposobu na wyróżnienie się na tle konkurencji i zwiększenie widoczności Twojego sklepu internetowego? Pozycjonowanie się z ofertą dostosowaną do potrzeb to jedyny sensowny sposób na wyróżnienie swojej firmy i zdobycie większej liczby klientów.

Obecnie większość Klientów którym świadczymy usługi pozycjonowania to e-commerce’y. Dołącz do tego grona.

Skontaktuj się z nami, zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Stworzenie strony internetowej od podstaw może być trudnym i czasochłonnym zadaniem. Dlatego wiele osób korzysta z popularnych rozwiązań, jak na przykład WordPress. To potężny system zarządzania treścią (CMS), który sprawia, że tworzenie i pozycjonowanie strony internetowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Bardzo ważne jest, aby firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych była dobra w ich optymalizacji pod pozycjonowanie.

Naszą pozycję budujemy właśnie na tych czterech filarach.

Tylko kompleksowe podejście do pozycjonowania stron pozwala efektywnie rywalizować z konkurencją. Witryny pozostawione bez opieki szybko giną w odmętach internetu.

PS: czy dostrzegasz klepsydrę na którą składa się powyższa lista? To symbol czasu, z którym nieustannie się zmagamy prowadząc działania pozycjonowania.

Zamów dedykowaną ofertę

Polecane poradniki i inne materiały

kompleksowe pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie stron zaczyna się od dobrego planu. Poznaj nasz sposób działania

Pozycjonowanie stron to jeden z najważniejszych elementów skutecznej strategii marketingowej w internecie. Jest to inwestycja długoterminowa i zakrojona raczej na szeroką skalę, choć skuteczna też dla firmy działającej lokalnie. Z uwagi na koszt bardzo ważne jest odpowiednie planowanie przedsięwzięcia. W tym artykule przedstawimy nasz sposób działania, który zobrazuje Ci, jak skutecznie można pozycjonować strony. W…

Read more
cena pozycjonowania stron Fine Marketing

Poznaj Cennik pozycjonowania stron i sklepów – to inwestycja, która zwróci się wielokrotnie

Wycena zależy od różnych czynników – pod uwagę bierzemy koszty narzędzi i kupowanych mediów oraz czas potrzebny na prace. W naszej pracy jesteśmy elastyczni i zorientowani na cele. Oznacza to, że nie trzymamy się sztywno planu, jeśli ten nie zgadza się z liczbami. Korygujemy go na bieżąco, aby uzyskać optymalne wyniki. Warto podkreślić, że w…

Read more