Poznajmy się

 

“Moja praca jest moją pasją.” ; “Cieszę się na codzienne wyzwania.” ; “Stawiam na samorozwój i doskonalenie umiejętności.” 

 

Czy te wartości są Tobie bliskie? Jeśli tak, to jesteśmy po tej samej stronie mocy!  Miło nam że jesteś na naszej stronie internetowej. Każde z nas z marketingiem związane jest od lat.

 

W tym roku połączyliśmy siły i indywidualne umiejętności budując zespół Fine Marketing.  Tworzymy zgrany zespół, doskonale się uzupełniamy kompetencyjnie oraz osobowościowo.

 

Poznaj nas i sprawdź dlaczego warto z nami pracować.

fine_marketing_agencja reklamowa

Od 2012 roku jestem związana z marketingiem internetowym oraz projektowaniem stron internetowych w oparciu CMS WordPress. Pomagam firmom w rozwoju, nadaję kierunek działań marketingowych tak, aby był skuteczny na lata — nie na chwilę. Wierzę w konsekwencję i regularność działań.

Cenię sobie uczciwość i autentyczność — to one powodują, że potrafimy utożsamić się z daną marką. Wierzę, że prawdziwa pasja się rozprzestrzenia i pomaga nawet małym firmom budować wielkie i lojalne społeczności, które szybko przeistaczają się w klientów.

 

~ Sylwia Świtajewska-Romaniuk
digital marketing specialist, co-founder Fine Marketing

W 2015 roku rozpocząłem swoją przygodę z digital marketingiem. Od tego czasu stałem się ekspertem w dziedzinie analityki kampanii reklamowych oraz technicznych aspektów WordPressa i WooCommerce.

Specjalizuję się w optymalizacji kampanii reklamowych i pomagam klientom w osiąganiu pożądanych rezultatów. Jestem również odpowiedzialny za kontakt z klientem.

Staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i strategiami, dzięki czemu mogę oferować moim klientom najlepsze doradztwo. Zależy mi na tym, aby nasi klienci rozumieli ofertę oraz aby ich potrzeby i oczekiwania zostały spełnione.

 

~ Michał Romaniuk
E-marketing specialist, Key Account Manager, co-founder Fine Marketing

Od 2012 roku na poważnie zajmuję się marketingiem internetowym. Doświadczenie przedsiębiorcy pozwoliło mi poznać liczne korelacje marketingu z innymi elementami biznesu. Dzięki temu kompleksowo patrzę na problemy, rozwiązuję je i ulepszam działanie. Chciałbym aby wszystkie elementy firm naszych Klientów działały jak w szwajcarskim zegarku. Sprawnie, z ambitnym planem.

Specjalizuję się w szeroko pojętym marketingu w wyszukiwarkach internetowych i zarządzaniu kampaniami reklamowymi Google.

Świetnie mi się pracuje z ludźmi, którzy wyznają podobne wartości: szanują innych, są otwarci, walczą ze swoimi słabościami.

 

~ Paweł Bolek
digital marketing specialist, co-founder Fine Marketing

Dlaczego my?

Nasz zespół składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży marketingowej oraz web developmentu. Oferujemy indywidualne podejście i ofertę dostosowaną do potrzeb każdego klienta.

 

Skuteczna strona internetowa z nami to:

 • indywidualne podejście
 • unikalny projekt graficzny
 • strona dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta
 • dobra komunikacja w trakcie realizacji
 • skuteczne wdrożenie i terminowość
 • indywidualny layout strony
 • dobór grafik, ikonek, zdjęć i filmów
 • dobór czcionek i kolorów
 • konfiguracja formularzy kontaktowych
 • połączenie z kanałami Social Media
 • konfiguracja dodatkowych wtyczek 
 • wstępna konfiguracja SEO

Wypełnij brief i otrzymaj ofertę z wyceną